خدمات

بهترین خدمات طراحی داخلی در شهر

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

سوالی دارید؟

تماس رایگان: 02122251263

 

اتاق تلویزیون

اتاق تلویزیون راحت

_

امروزه همگی بر این باور هستیم که نمی توان محیط زندگی و استراحت خود را بدون تلویزیون تصور کرد و مدت زمان طولانی را در فضایی که رسانه تلویزیونی در آن وجود ندارد، سپری نمود. اما از سویی دیگر با توجه به زندگی های مدرن امروزی و علاقه بیشتر جوانان و حتی کودکان به فضای خصوصی؛ تلویزیون دور از فضای جمعی، به اتاق ها منتقل شده و در بیشتر مواقع هر یک از اعضای خانواده به تنهایی زمان خود را به تفریح و تماشای برنامه های مورد علاقه خود در اتاق شخصی سپری می کنند. بنابر این می توان به نفوذ تلویزیون به عنوان یکی از قدرتمندترین رسانه ها بر سبک زندگی امروزی و جایگاه ویژه و قابل ملاحظه ای آن در نزد خانواده ها پی برد.

دفتر کار

دفتر بسیار عالی

_

طراحی داخلی دفتر کار و فضای اداری، دارای پیچیدگی های خاص خود است. هر دفتری بر اساس موقعیت، نوع فعالیت، کاراکتر و ماهیت برند می تواند طرح متفاوتی داشته باشد.

طراحی دکوراسیون دفتر کار اگر با توجه به قواعد و اصول کاربردی انجام شود شما می توانید شاهد بوجود آمدن دکوراسیونی شیک و مدرن در دفتر کارتان باشد.

اتاق خواب

اینجا خودت را آرام کن!

_

رعایت اصول و قواعد دکوراسیون داخلی اتاق خواب، باعث می شود تا علاوه بر ایجاد محیطی زیبا و شیک، حس آرامش نیز به انسان انتقال داده شود تا خوابی آسوده و بدون استرس داشته باشیم

تنوع بالا مواردی مانند رنگ، کاغذ دیواری، تخت خواب، آباژور، رو تختی و دکوریجات باعث می شود که همه ما در انتخاب و خرید هر یک از آن ها برای دکوراسیون داخلی اتاق خوابمان دچار سردرگمی و تردید شویم. از این رو می توانیم با انتخاب سبک دکوراسیون مورد علاقمان، در هنگام خرید و انتخاب اثاثیه اتاق خواب، دنبال وسایل و عناصری با ویژگی های مشخصی باشیم.

آشپزخانه

طراحی آشپزخانه مفید

_

با توجه به تغییر روند تغذیه ، شما باید انتظار تغییر در منوی غذایی خود را در آینده داشته باشید . تغییر در منوی غذایی ، تغییر مستقیم در تجهیزات و روش های پخت و پز را به همراه دارد . طراحی آشپزخانه مفید شما باید به گونه ای باشد که قابلیت پاسخگویی نیاز مشتریان در آینده را داشته باشد . به گونه ای که اگر تصمیم به اضافه کردن یک یا چند غذا در منوی خود را داشتید ، تجهیزات آن را بتوانید در کنار سایرتجهیزات قرار دهید .

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن شگفت انگیز

_

در قلب هر خونه ای یه اتاق نشیمن وجود داره که تمام اعضای خونواده و اقوام رو دور هم جمع میکنه و مکانی برای آرامش و دورهمی های دوستانست. همه ی افراد تمایل دارن فضایی رو برای دکوراسیون اتاق نشیمنشون فراهم کنن که هم احساس راحتی کنن و در عین حال از آخرین ایده ها و مد در هر سبکی که دارن برخوردار باشن
هنگام برنامه ریزی برای طراحی داخلی اتاق نشیمن، نکات زیادی وجود دارد که باید درباره آن فکر کنید؛ بسیار بیشتر از انتخاب نوع دیوار برای نصب تلویزیون. این طراحی داخلی یک روند بسیار پیچیده است، حتی اگر یک اتاق نشیمن کوچک داشته باشید که واقعاً آزادی زیادی را از نظر چیدمان و موارد دیگری از این دست، به شما نمی دهد.